DUYURU VE BİLGİLENDİRMELERİN DURDURULMA SEBEBİ 
1- BEŞ YILDAN FAZLA  SÜRDÜRDÜĞÜM İSTANBUL İL TERTİP KOMİTESİ GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI GÖREVLENDİRMEMİN İKİ YILDIR YAPILMAMASINDAN DOLAYI GÖREVE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN YENİ KURALLARI İLE ÇELİŞMEMESİ İÇİN DUYURULARI VE VİDEOLARI KALDIRDIM. 
2- GÖREVE GELDİĞİM GÜNDEN BERİ İŞİMİ İLERİYE TAŞIMAK DAHA ÇOK ÇOCUK, ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENE ULAŞABİLMEK ADINA ÇALIŞMALAR YAPTIM. BU ÇALIŞMALARDAN EN ÖNEMLİSİ TÜRKİYEDE HİÇ YAPILMAYAN VE EŞİ BENZERİ OLMAYAN www.gelenekselcocukoyunlari.com SİTESİNİ KURMAK OLDU.
HİÇBİR KİMSEDEN  DESTEK ALMADAN TAMAMEN KENDİ MADDİ İMKANLARIM İLE SİTEMİ KURDUM. HATTA REKLAM VERMEK İSTEYENLER OLDU KABUL ETMEDİM. 
TEK AMACIM ÇOCUKLARIMIZA GEÇMİŞTEN GELEN OYUNLARIMIZI TANITMAK VE SEVDİRMEKTİ AYRICA İL TERTİP KOMİTESİ GÖREVİM GEREĞİ İSTANBULDAKİ OKUL, ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE KISA SÜREDE ULAŞMAKTI. 
BAŞARDIM DA BEŞ YIL İÇİNDE BİR MİLYONA AŞKIN ÇOCUK ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENE ULAŞTIM HATTA HER SENE BU SAYI KAT KAT ARTIYORDU. 
3-SİTEYİ KURDUKTAN SONRA ÇOCUKLARIN OYUNLARI KOLAY ÖĞRENMESİ İÇİN VİDEOLAR, SLAYTLAR HAZIRLADIM VE BUNLARI HİÇBİR ÇIKAR BEKLEMEDEN SADECE ÜLKEM İÇİN YAPTIM. BU ÜLKENİN BİR FERDİ OLARAK BEN DEVLETİME BORÇUMU NASIL ÖDERİM FİKRİ İLE YAPTIM. SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞANIN  2023 VİZYONUNA KATKI SAĞLAMAK İÇİN YAPTIM.  
İSTANBUL İL TERTİP KOMİTESİ GÖREVİNE GETİRLECEK KİŞİLER SEÇİLİRKEN KEŞKE BU EMEKLERİM DİKKATE ALINSAYDI. 
GÖREVE GETİRİLMEDİĞİME ÜZÜLMÜYORUM BARİ BİR TEŞEKKÜR EDİLSEYDİ. 
4- YUKARIDA SAYDIĞIM SEBEPLERDEN DOLAYI BU SİTE ÜZERİNDEN İSTANBUL GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI YARIŞMALARI  DUYURULARINI DURDURDUM. 
BUNDAN SONRA ÜÇ ÖNEMLİ PROJEMİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN TEK BAŞIMA MÜCADELEMİ DEVAM ETTİRECEĞİM. İLERLEYEN GÜNLERDE BİRBİRİNDEN GÜZEL PROJELERİMİ SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM. 
GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARINA GÖNÜL VERMİŞ TAKİPÇİLERİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. İNŞALLAH SİZLERLE ÇOK GÜZEL PROJELER HAYATA GEÇİRECEĞİZ. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN.

Videolar

Tüm Duyurular & Haberler